kurumsal

“ASİL DERİ ETİKET’İN TARİHÇESİ”

   2011 senesinde, yılların verdiği tecrübeyle etiket sektörüne adım atan firmamız, profesyonel kadrosu ile güvenli ve emin adımlarla, yıllarca arka planda, işin mutfak kısmında sürekli kendini geliştirerek, bugüne kadar geçen zaman zarfında işin her türlü bölümlerini başarıyla geçmiştir.
   Üretken, yenilikçi ve başarılı, aynı zamanda genç, dinamik kadrosu ile yarınları da aynı başarılarla devam ettirmek isteyen, deneyimli çalışanlarıyla zamana ayak uydurmuş, hedefleri yüksek bir yapıya sahip olan firmamız, siz sayın iş ortaklarımıza hizmet verirken aynı nitelikte partnerlik de yapmaktadır.
   Amaçlar doğrultusunda, en iyi hizmet, en kaliteli ürün felsefesini kendine kural koymuş firmamızda üretilen ürünlerin her biri özenle tasarlanmış sanat eserleridir.
   Yılların verdiği tecrübe ve deneyim, elimizde emsalsiz bir şekilde sanata dönüşmektedir. Her bir ürünün sanatsal değeri olduğu gibi, ürününüze katma değer ekleyerek daha da zenginleştirir.
deri etiket
jakron etiket

“ÜRÜN YELPAZEMİZ”


--- Deri Etiketler
--- Jakron Etiketler
--- PU / Suni Deri Etiketler
--- Kauçuk Etiketler
--- Elma Deri
--- Aksesuarlar
--- Jakron Etiketler
--- Salpa
--- Kemerler

“ÜRETİM GÜCÜMÜZ”

   Konusunda uzman olan firmamız, sizleri bir müşteri olarak değil, iyi bir partner ve iyi bir iş ortağı olarak görmektedir.
  Geniş makine parkuruna sahip olan firmamız, sizlerle yarına daha güvenle bakacak ve daima yanınızda olacaktır...
deri etiket