2011 Senesinde, yılların verdiği tecrübeyle etiket sektörüne adım atan firmamızın, profesyonel kadrosu ile güvenli ve emin adımlarla, yıllarca arka planda, işin mutfak kısmında sürekli kendini geliştirerek, bu güne kadar geçen zaman zarfında işin her türlü bölümlerini başarıyla geçmiştir.

Günümüz dünyasının ise, üretken,yenilikçi ve başaran yapıya sahip, genç, dinamik kadrosu ile yarınlarıda aynı başarılarla devam ettirmek isteyen, deneyimli çalışanlarıyla zamana ayak uydurmuş, hedefleri yüksek bir yapıya sahip olan firmamız, siz sayın iş ortaklarımıza hizmet verirken ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte partnerlik yapmaktadır.

Amaçlar doğrultusunda, en iyi hizmet, en kaliteli ürün felsefesini kendine kural koymuş firmamızda üretilen ürünlerin her biri özenle tasarlanmış sanat eserleridir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim elimizde emsalsiz bir şekilde sanata dönüşmektedir. Her bir ürünün sanatsal değeri olduğu gibi, katma değerinin, ürününüzü ne kadar zenginleştirdiği ise, yaptığımız ürünün görsel güzelliğidir.


Yapmış olduğumuz ürünler:

--- Hakiki deri çeşitleri

--- Sunii deri çeşitleri

--- Her tür sallantı ve elcik türleri

--- Jakron çeşitleri

--- Enjeksiyon kauçuk çeşitleri

--- Silikonize etiket türleri,

--- Reflektör ve fosforlu (gece parlayan tür) etiketler

--- Kumaş ve branda türevi etiketler

--- Polypropylen türevi etiketler

--- Her tür frekanslı etiket türleri

--- P.V.C. Türevi etiket ve ürünler

imalatamızın bir kısmını oluşturmaktadır. Konusunda uzman olan firmamiz, sizleri bir müşteri olarak değil, iyi bir partner ve iyi bir iş ortaği olarak görmektedir. Geniş makine parkuruna sahip olan firmamiz, sizlerle yarına daha güvenle bakacak ve daima yanınızda olacaktır...!

slogan